Kurz AirToken pro dnešek

Kurz AirToken pro dnešek živě čas online. Kolik stojí AirToken (AIR) právě teď. Pohodlný online převodník a kalkulačka kryptoměn.

Vážený průměrný kurz AIR

7.0E-8$

-0$

2.03%

Maximální sazba / Minimální sazba

7.0E-8$ / 7.0E-8$

Otevírací kurz

7.0E-8$

Změna směnného kurzu AIR

Změny za den

2.03 %

Změny za měsíc

-9.3E-7$

Změny za týden

-

Změny za 3 měsíce

-

Funkce AirToken

Počáteční kurz

6.774865e-08 $

Vážený průměrný kurz

6.912488e-08 $

Objem

18

Kapitalizace

-

Nyní obrat (AIR)

-

Změna za den

2.03 %

Na které burze byla provedena poslední transakce?

CoinMarketCap

Algoritmus

-

Množství

Měním

Dostávám

Konvertor a kalkulačka kryptoměn online - nástroj s pomocí které můžete rychle a pohodlně vypočítat poměr skutečných kurzy kryptoměn pro dnešek (29.02.24). Kalkulačka a převodník kryptoměn vyvinutý na základě dat v současnosti oblíbené kryptoměnové burzy: EXMO, Bitfinex, Binance, Coinbase, Poloniex a Kucoin.

1 BTC = USD

Aktualizace informací: Čtvrtek, 02.29.24 14:00

Podobné kryptoměny

Všechny kryptoměny

Kurz AirToken vůči dolaru

Popis

AirToken (AIR) - je B2B platforma, která poskytuje inzerentům a poskytovatelům půjček dostupnější mobilní data. AirFox používá blockchain Ethereum jako digitální účetní knihu pro data uživatelů z mobilních telefonů (chování, osobní informace, životní hodnotu uživatele a reklamy), čímž vytváří systém hodnocení uživatelů, který určí, zda je uživatel spolehlivým příjemcem půjčky. je nový token Ethereum ERC20, který otevírá bezplatný mobilní internet prostřednictvím reklam a odměn za sedadla. Uživatelé mohou získat y výběrem reklam a nárokováním spotů, které lze uplatnit za nabíjení mobilních dat u 500 bezdrátových operátorů.